Výlet 6.B na koloběžkách
Žáci 6.B si v pátek 19. 6. 2026 užili krásný sportovní výlet. Ráno jsme vyrazili vlakem ze Vsetína do Velkých Karlovic, kde si děti převzaly koloběžky. Poté jsme se vydali po cyklostezce na cestu zpět do Vsetína.
Během trasy jsme si udělali příjemnou zastávku u Balatonu, kde si děti mohly osvěžit nohy v chladné vodě. Cesta ubíhala v dobré náladě a všichni si užívali krásné počasí i okolní přírodu. Největším zážitkem však pro většinu žáků nebyla jízda na koloběžkách, ale chvíle, kdy pan učitel během cesty píchl zadní kolo. Tato událost se stala nečekaným zpestřením výletu a postarala se o spoustu veselých komentářů.
Výlet se vydařil a žáci se do Vsetína vrátili plni zážitků a dobré nálady.
Mgr. Julie Kašová, Mgr. Tomáš Dopita, Zuzana Juráňová, AP
Přidáno 26. 6. 2026, autor: Tomáš Dopita














